Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Novoroční poselství 2024

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
neděle, 14 leden 2024 19:11;

Svět bude v pohybu

Důležitým prvkem tohoto roku bude pohyb. Stěhování lidí, národů a také vzájemné vypořádání rodinných svazků. 

Občas někam zabloudíme a pak cesta, po které kráčíme, jde dolů a dolů a výhled je čím dál užší a slabší, až zabloudíme docela. Naše mysl a srdce je pak jak v tunelu, ve kterém je čím dál míň a míň světla. A to je konec nejen jednotlivce, ale i celého lidstva. Lhát si můžeme jak dlouho budeme chtít, ale žít ve světle a lásce je daleko příjemnější.

Lidský život není zase až tak dlouhý jak by jsme potřebovali a většinou si to uvědomíme, až nám už moc času nezbývá a některé věci už napravit nelze. Proč ale nežít každý den jako by byl poslední? Proč teprve v tomto okamžiku odcházení jsme schopni si uvědomit větší či menší důležitost některých skutečností a pohledů na ně.

Je čas se na chvilku zastavit a pohlédnout do svého srdce. Jestli ze své studny života víc nedáváte než přijímáte. Jedině tak dokončíte svůj proces osvobození se a najdete cestu, kterou jste si sami zvolili. Říká se jí "Plán duše".

Svět má rozměr 360 stupňů a je potřeba ho vždy vidět ze všech úhlů a hlavně není potřeba se bát říct svůj názor. Pohlédněte do vlastního nitra duše. Tam najdete odpověď, zda lze či nelze zachránit svět.

Každý někam patří, jen občas zabloudíme a pak se zbytečně trápíme. A pokud přece jen někam zabloudíte, tak jsem tu proto, abych Vám znovu pomohla najít Vaší cestu, na které je plno světla a fajn lidí, ke kterým patříte.

Svět je sice čím dál více jen o penězích. Ale na co jsou lidem peníze, pokud jsou uprostřed emoční pustiny? Přátelství a harmonie v lidském bytí je nenahraditelnou a nejcennější komoditou.

Stěhování národů a lidí bude důležité pro rozčlenění společnosti. Na jedné straně absolutně digitální svět pro absolutní pohodlí s absolutní kontrolou. Na druhé straně nefunkční systémy, které však umožní svobodu a tvůrčí schopnosti člověka. Ale podstatou bude odpovědnost k sobě i druhým. Každý bude mít na výběr a jeho volba bude v tomto roce definitivní. Nebude možno přeskakovat z jedné volby do druhé. Červená - modrá pilulka, vyber si.

Zdeňka "Enni" Nováčková

 

Zobrazeno 398 krát