Volejte mi: +420 775 281 062 (+420 530 334 303)

Po - Pá 8:00 - 9:00 nebo 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Hubneme zdravě a trvale

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
čtvrtek, 02 leden 2020 14:15;

V únoru 2020 zahajujeme kurz s názvem "Hubneme zdravě a trvale".

Převážná část populace trpí nadváhou a kdo by nechtěl shodit pár kil a cítit se plný energie. Je spousta osvědčených receptur jak zhubnout, ale většinou to má efekt opačný. Po dietě člověk nabere ještě o nějaké to kilo navíc. Kdo se o to pokoušel tak ví, že odříkáním se dá za měsíc sice shodit kilo, ale pohledem na kávu a zákusek přibrat dvě.

V tomto kurzu se na to podíváme trochu z jiné strany. Částečně budeme pracovat společně a částečně individuálně. Každé tělo je trochu jiné a každý potřebuje nastavit trochu specifický přístup. Vysvětlím Vám, proč nelze zhubnout i když nejíte. Co si myslí při dietě Vaše mysl a co je ochotna dobrovolně přijmout. Rozdělím Vás podle Vaší energie do tří skupin - bílí, modří a červení. Nastavíme přesné složení potravy, toho co více jíst a toho čeho se vyvarovat. Nedílnou součástí bude také terapie detoxikační meditace a pomáhat nám bude opět nejen světlo, ale i bylinky.

Celkově uvedeme tělo do rovnováhy. Uvidíme a uslyšíme se celkem třikrát v rozmezí tří měsíců. Na kurz budete potřebovat osobní váhu, která ukazuje i objem tuku, blok a tužku a bylinky, které namícháme společně. Při přihlášení na kurz dostanete ještě k vyplnění malý dotazník, tak aby jsem mohla nastavit individuální rozdíly. Tak jak jsem psala, každý je jiný a každé tělo potřebuje trochu něco jiného. Celý kurz bude rozdělen na tři na sebe navazující části a také tři platby tak, aby jste to mohli zvládnou jak finančně , tak i časově.

Náhradní termíny nebudou a kurz nebude v archívu. Po zaplacení je přihláška závazná a pokud se účastník on-line kurzu nezúčastní, platba mu propadá.

Jde o odpovědný přístup nejen k sobě, ale i ke svému tělu. Naše těla nás mají rády víc než my je. Nějaké to odstrkování chvilku sice vydrží, ale pak se začne tělo bránit a bolet. My pak někdy zbytečně obíháme lékaře a hledáme příčinu svých obtíží, které ve většině případů nelze najít. Léky pomohou jen na nějakou chvíli, než se přidá další zdravotní problém.

V tomto kurzu nejde o to shodit 20 kg za měsíc, ale upravit si příjem a výdej energie tak, aby jsme si sami určili, kolik potřebuje shodit, co je pro nás bezpečné. Tuto kůru si můžete zopakovat jen na jaře a na podzim, dle biologických hodin v našem těle. Tak aby jste mohli hubnout trvale a hlavně zdravě.

Rezervaci na přednášky Hubneme zdravě a trvale můžete provést ZDE.

Zobrazeno 2250 krát