Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Přednášky zdarma

Zde si můžete zdarma poslechnout archivní záznamy z již proběhlých přednášek.

Přednáška Karma 1/8 - Děti a co se děje než se narodíme

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

V tomto dílu probereme proč se vše pořád opakuje dokola, jak z pohledu společnosti, tak hlavně jednotlivce. Co se děje než se narodíme a význam dětství, jako nejdůležitější části naší karmy.

Přednáška Zdraví, díl 1. - Základní příprava

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

V této první části semináře o zdraví si řekneme, jak pracuje naše tělo mentální a jaký vliv má na tělo fyzické. Budeme mluvit o mandalách a o otisku našeho zdraví do vstupní a závěrečné mandaly.

Přednáška Viry a jak se proti nim chránit

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Nenadálá situace, nebo zanedbané informace obyvatelstvu. Toto v této přednášce nenajdete, ale vysvětlím, co je dobré vědět a jak být připraven na jakýkoliv vir tak, aby jste si udělali přehled toho co opravdu potřebujete a nenaletěli spekulantům. Trochu povídání i o našem těle, na co si dát pozor a kterou oblast posílit a jak.

Vánoční přání 2020

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Na přednášce Vánoční přání – mluvím o tom, co jsou průvodci světla, proč nás chrání a proč ne. Jak funguje spojení mezi lidmi a vyššími bytostmi světla a jakým způsobem k nám posílají zprávy. Jsou schopni vyslyšet naše přání a prosby? Jsou mezi námi? Budeme tak trochu i vánočně čarovat. Žádné rituály, ale jen vyzkoušíme, jaké máte mimosmyslové komunikační dispozice.

Škola osobního rozvoje Scio te (poznej sebe) úvodní část

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Náš mozek je vesmír nekonečných možností a dokáže víc, než si umíme představit. To, že existuje mimosmyslové vnímání, už bylo dávno prokázáno regulérními vědeckými pokusy.

Pro zájemce o osobní rozvoj otevírám na podzim školu alternativních možností a dovedností.