Volejte mi: +420 775 281 062 (+420 530 334 303)

Po - Pá 8:00 - 9:00 nebo 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Online přednášky

Vážení nahlížející. Tyto stránky a přednášky budou tvořeny postupně, jako výuka. Nemám k dispozici tým lidí a tak vše bude pomalu a postupně, jak čas dovolí. Pořád mám hromadu klientů, kteří potřebují mou pomoc. To zatím zůstane mou prioritou, než se unavím.

Na těchto stránkách se budou postupně objevovat různá témata jak přednášek, diskuzních kroužků, živých setkání, seminářů tak i výuky. Informace jsou pro ty, kteří se chtějí posunout na své cestě osobního rozvoje.

Společná věc

Dlouhá léta jsem se zabývala a ještě zabývám pomocí jednotlivci. Dalo mi to hromadu zkušeností a poznání, které se nedají nikde koupit a o které se chci s Vámi podělit. Člověk není věčný a je potřeba otevírat další dveře, až se jednou snad vše propojí a lidé poznají, proč tu jsme a kam vlastně jdeme. Zvýšit počet těch, kdo chtějí růst na své cestě podvědomého vnímání a najít harmonii mezi materiálním a duchovním světem. Čím více probuzených, tím více světla a lásky pro lidstvo. Nazvala jsem to Společná věc.

Výuka nebo přednáška (viz níže) bude v online verzi většinou ve středu od 19.30 – 21.00 Termín, čas a téma bude rozepsáno měsíc dopředu. Pokud si zanecháte email přijde Vám zpráva, kdy co a jak.

Pokud nestihnete, nevadí. Celá přednáška pak bude během několika dnů vložena do archivu, kde si ji můžete přehrát odkliknutím, kdykoliv budete potřebovat. Jak čas dovolí, bude k dispozici i v tištěné verzi (knihy). Poslech je jen pro Vaše osobní použití. Rozšiřování a kopírování je chráněno autorskými právy.

Nedělej nikomu nic, co nechceš aby někdo dělal tobě. Vše se točí v kruhu a co vyšleš to přijmeš.On-line přednáška nebo diskuzní kroužek s Enni se bude skládat ze dvou částí:

1. Přednáška  bude trvat asi 45 minut a využívám k tomu on-line platformu ( jakou používají žáci ve škole)

2. Pak přijdou na řadu Vaše dotazy asi 30 minut . Dotazy můžete pokládat přímo, přes Váš mikrofon v počítači, nebo pomocí chatové okna.

Odpovídat budu jen na otázky souvisejí s odvysílaným tématem. Na ostatní osobní otázky ráda odpovím při osobní konzultaci na některém z kontaktních míst nebo při Spojení na dálku - online přes virtuální platformy (virtuální kancelář). 

Pokud nechcete, aby Vám něco uniklo, zaregistrujte se na zvolené termíny přednášek v sekci Přednášky. Jakmile bude něco nového pošlu Vám email.

 

 

Zobrazeno 5436 krát