Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Škola osobního rozvoje Scio te - Poznej sebe.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
středa, 25 květen 2022 21:15;

Škola Scio te - poznej sebe

Přesnější význam této výuky je poznej a rozviň svoje schopnosti. Pro zájemce o osobní rozvoj otevírám na podzim školu alternativních možností a dovedností.  Je na čase předat moje dlouholeté zkušenosti a probudit další, kteří se chtějí posunout trochu dál. Náš mozek je vesmír nekonečných možností a dokáže víc, než si umíme představit. Že to nejde, ale ano. Škola je naprosto výjimečná tím, protože pracuje s potenciálem jednotlivce. 

Ve skupince je maximálně 12 žáků. Nehrajeme na kvantitu, ale na kvalitu.

Práce s energií (léčitelství) je jen otázkou frekvencí a mimosmyslové komunikace. Že to není možné? Ale je. Jen jen potřeba se vše naučit a otevřít mysl, dalším možnostem, které nám vyšší vědomí nabízí. Škola je obsáhlá a proto probereme  různé techniky, které nám ze začátku pomohou. Něco jako jako pomocná kolečka ke kolu na kterém jedeme.  Pomůžeme mysli otevřít se něčemu novému. Každý si pak zvolí svůj směr.

Tato škola alternativních možností má začátek, ale nemá konec. Každý dojde až tam, kam bude chtít.   Vše se točí v kruzích a jakmile zvládne prvních pár kroků, začne růst, každý samozřejmě svým tempem. Není kam spěchat. Lépe pomalu dopředu, než spěchat a pořád se vracet na začátek.. Celkem jsou 4 ročníky. Každý ročník bude mít 40 hodin výuky včetně praxe.

Skupinky jsou max. po 12 žácích. Každá skupina  se bude posouvat svým vlastním tempem. Setkání bude jednou za měsíc na 3-4 hodiny bud osobně, pokud situace nedovolí, tak on-line. Může být i kombinace obou variant, jak kdo bude chtít, nebo potřebovat. Část výuky bude teorie, část praxe. Výuka bude od října do června jednou za měsíc. Školné na rok 2022/2023 je 36 000kč + DPH. Školu lze hradit i měsíčně ve splátkách. Pokud máte zájem napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo se přihlaste na nezávaznou přednášku s diskuzí, kde se dovíte co a jak. 

 

Závazné rozhodnutí a platba proběhne až po informační schůzce v září.

Bližší informace a rozvrh jednotlivých hodin a výuku ročníků pošlu zájemcům emailem, nebo si poslechněte záznam úvodního slova v archivu.

Informační schůzka, online bude 21.9. v 19.30 září, kde si řekneme co a jak, včetně úhrady.

Pokud nejste mým klientem, musíte si nahoře na stránkách nejprve vytvořit účet ( registraci).

Bez vytvoření účtu (registrace) se nelze na školu Scio te, ani na ostatní akce a přednášky přihlásit.

V případě Vašeho zájmu o účast se můžete přihlásit ZDE

 

Zobrazeno 623 krát