Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00 & 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Škola osobního rozvoje Scio te - Poznej sebe

Škola osobního rozvoje Scio te - Poznej sebe

Přesnější význam této výuky je poznej a rozviň svoje schopnosti. Pro zájemce o osobní rozvoj otevírám na podzim školu alternativních možností a dovedností.  Je na čase předat moje dlouholeté zkušenosti a probudit další, kteří se chtějí posunout trochu dál. Náš mozek je vesmír nekonečných možností a dokáže víc, než si umíme představit. Že to nejde, ale ano.

Práce s energií (léčiltelství) je jen otázkou frekvencí a mimosmyslové komunikace. Že to není možné? Ale je! Jen jen potřeba se vše naučit a otevřít vědomí, dalším možnostem, které nám vyšší vědomí nabízí. Škola je obsáhlá a proto využijeme vše co nám příroda nabízí, včetně bylinek a práci s nimi.

Tato škola alternativních možností má začátek, ale nemá konec. Každý dojde až tam, kam bude chtít.   Vše se točí v kruzích a jakmile zvládne prvních pár kroků, začne růst, každý samozřejmě svým tempem. Není kam spěchat. Lépe pomalu dopředu, než spěchat a pořád se vracet zpět. Celkem 5 ročníků. Každý ročník bude mít 20 hodin výuky a praxe.

Každá skupina  se bude posouvat svým vlastním tempem. Setkání bude jednou za měsíc na dvě až tři hodiny bud osobně, pokud situace nedovolí, tak on-line. Může být i kombinace obou variant, jak kdo bude chtít, nebo potřebovat. Část výuky bude teorie, část praxe. Výuka bude od října do června. Školu lze hradit i měsíčně 2 800kč. Pokud máte zájem o tuto formu platby napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bližší informace, rozvrh jednotlivých hodin a ročníků pošlu zájemcům emailem, nebo si poslechněte záznam úvodního slova v archivu

V případě Vašeho zájmu o účast se můžete přihlásit ZDE

Zobrazeno 247 krát