Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Bylinky Porta Lucis

"Není bylina, aby na něco nebyla."  Toto moudré přísloví nám říká, že pokud Bůh stvořil člověka, dal mu prostor najít kolem sebe vše, co potřebuje. Jen to chce nebýt líný a hledat.

Pro své klienty míchám bylinné směsi na míru. Pracovně je nazývám Porta Lucis. Po letech zkušeností mám již některé bylinné směsi, které by Vám mohly pomoci při obtížích. Každý člověk však nese jinou energii a proto je potřeba bylinnou směs podílově namíchat na míru dle energie a to muž, žena nebo dítě. Bylinné čaje jsou harmonizovány pomocí krystalů. Příslušný krystal je nejprve očištěn a pak harmonizován za pomocí fáze měsíce. U některých  bylinných směsí je krystal uvnitř balení, aby se zachovalo co nejvíce pozitivní energie. Bylinky si můžete objednat přes e-shop nebo přes email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo přes sms 775281062

Pokud máte nějaké specifické obtíže, můžete se také objednat na tzv. zdravotní kartu. Při objednání pouze telefonicky, mě prosím Vaše obtíže nesdělujte. Vše probereme, až si přečtu Vaše tělo sama. Pak připravím kůru přímo pro Vás. Pokud budete přistupovat k  doporučené kůře zodpovědně a dávky bylinných směsí používat přesně, budete mile překvapeni, jak tělo pozitivně zareaguje nejen na bázi fyzické, ale i psychické. Vše je propojeno.

Výsledky 1 - 8 z 8zobarazit:     položek na stránku
Výsledky 1 - 8 z 8zobarazit:     položek na stránku