Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Zdraví

Další etapou mého duchovního růstu byla oblast, kterou jsem moc nechtěla přijmout a tou je zdraví. Mám bylinky ráda, ale zdálo se mě, že léčitelů a bylinkářů je na světě dost. Ale když se průvodci světla rozhodnou a jen se dívají a usmívají, vím, že mají pro mě něco nového. A taky že ano.

Každé medium si zřejmě musí projít všemi cestami nejen duchovního světa. Tak jak říkal průvodce, "Musíš vědět, kde leží podstata, aby ses mohla správně rozhodnout."

V jednom okamžiku ode mě odešli moji dva osobní průvodci, kteří mě doprovází už dlouhou dobu, aby mě předali (jak říkali), vyššímu učiteli. "Jak ho poznám?" ptala jsem se. "Uvidíš ho na výstavě". No, moc jsem to nechápala. Byla jsem pak za nějakou delší dobu na výstavě hraček a na jejich vzkaz jsem zapomněla. Slovo "brzy" pro průvodce světla může být zítra nebo také za rok. U pokladny bylo napsáno: "Co vidíte na zdi ?" Všichni koukali na prázdný rámeček ve kterém byla bílá zeď a nic tam neviděli. Zadívala jsem se tam také a po chvilce uviděla obraz Ježíše a v dálce zněla věta: "To je tvůj nový průvodce." Střídání průvodců světla není naštěstí moc časté. Děje se to vždy, když se mám něčemu podstatnému naučit.

Bylo to období asi tří až čtyř měsíců, kdy jsem měla pocit, že mě opravdu doprovází sám Ježíš. Bylo to tak noblesní a silné, že jsem neměla odvahu ani dutat. Byla jsem pak ráda, že se opět vrátili moji průvodci světla zpět. Nepozorovala jsem na sobě však žádnou změnu až do chvíle, kdy přišla jedna žena a já jí řekla: „Vy máte nějakou bulku v hlavě. Ukazuje se mě na zátylku“. Koukla na mě a řekla: "Jak to víte?“ Od té chvíle jsem věděla, že to tak nějak vím.

Pokud se klient objedná na zdravotní kartu, nechci dopředu vědět, co má za obtíže. Mátlo by mě to. Neznám latinské názvy těla ani nemocí, nejsem doktor. Přeložím si to po svém, tak jak to vidím. Postupně, pomalu a podrobně se mě načte Vaše energie těla od hlavy až k patě. Vidím jen podstatu poškození a Vaše tělo v minulém i budoucím čase. To znamená, že vidím někdy i nemoc, která má teprve ve Vašem těle vypuknout. Jak říkám, najdu v těle i špendlík, pokud je to spojené z Vašimi obtížemi. Některé události okolo Vašeho zdraví považuje průvodce za nedůležité, některé, které třeba naopak přehlížíte, za důležité. Pokud je to jen trochu možné, dostanete rady co s tím a pokud je to důležité, předám Vám i živé světlo.

Samozřejmě, má to svoje ale! Nemohu se spojit a přečíst všechny. U někoho to nelze, zřejmě má energii, kterou nepřečtu. Musí jít asi o vzájemnou shodu nebo vibraci, to zatím nevím.

Další příběhy a moje poznatky budou v knize o zdraví nebo na přednáškách on-line.

Zobrazeno 3463 krát