Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Vysvětlivky

Místa kde probíhají osobní konzultace

Na jakoukoliv osobní konzultaci je potřeba se předem objednat pouze telefonem, který je uveden v záhlaví. Volejte prosím pouze ve všední dny mezi 8:00 - 9:00 a 20:00 - 21:00

Mimosmyslový překlad

S nikým nemluvím tak, jak si představujete. To bych byla klientem psychiatrické léčebny. Spojení proudí velice rychle přes moje vědomí a nic se neopakuje. Naše řeč je totiž pomalá a neobsahuje plno emočních vjemů. Musela jsem si na tu rychlost a skladbu vjemů zvyknout.

Navíc každé spojení s klientem je jiné. Musím si to na začátku vyladit, jak vysílací vlny TV.

Jak zakoupit vstupenku na přednášku

Na každou událost jako je přednáška, diskuzní kroužek či kurz, je potřeba si zakoupit elektronickou vstupenku - provést rezervaci. Nezáleží na tom, jestli je akce zdarma nebo placená. K zakoupení vstupenky slouží komfortní rezervační systém, ve kterém si můžete zakoupit i vstupenky na více událostí v jednom kroku a zároveň provést i platbu.

Jak se přihlásit ke svému účtu

Tyto stránky mají různý obsah. Část obsahu je veřejně dostupná, k některému obsahu mají přístup pouze registrovaní klienti (klienti s vytvořeným uživatelským účtem). 

Slovník pojmů

Zde jsou mé nejčastější slova a výrazy, které používám a je dobré si je přečíst. Pochopíte podstatu a rozlišíte pojmy.

Na začátku naší cesty poznání je vždy setkání s někým, nebo něčím. Setkání s něčím jsou většinou emoce nebo entity, které mohou mít jakoukoliv podobu. Člověk má pak pocit, jako by byl dva v jednom.

Kredity a předplatné a jak je zakoupit

Část obsahu mých stránek, například odborné články na různá témata a archiv přednášek, je dostupná pouze pro registrované a platící klienty. Některé články jsou zdarma. K prohlížení placeného obsahu je nutno si zakoupit kredity, které lze následně použít pro zobrazení placeného obsahu. Kredity je možné zakoupit v mém e-shopu v několika balíčcích s různým počtem bodů.