Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Připravujeme: Propojení mezi světy - Duše zemřelých

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
středa, 26 červen 2019 16:15;

Připravuji pro Vás serií přednášek na téma Propojení mezi světy - Duše zemřelých.

Celkem v rámci této série přednášek bude odvysíláno asi 8 až 12 dílů, kde Vás seznámím nejen se svou prací a jak spojení s duší zemřelého probíhá, ale hlavně probereme, co se děje, než odejdeme na druhou stranu. Proč se smrti bojíme a co vlastně smrt znamená.

Jestli je možné se připravit či nikoliv a proč někoho umírání bolí a někoho ne. Jak dlouho a proč je duše u těla, než odejde úplně za světlem. Vzkazy z druhé strany co znamenají a proč je duše posílá. Za jak dlouho se vracíme zpět na zem a proč.

Vysvětlíme si přirozená, nepřirozená i náhlá úmrtí, kdy se duše zemřelého odvádí a kdy ne, omyly a jiné bludy kolem této tématiky. Probereme také i jiné entity a démony, kteří se za duše zemřelých mohou vydávat a jak to poznat. Jestli každý můžeme vnímat přítomnost duše zemřelého. Proč se dělá čtení - konzultace s duší zemřelého a jak se přijímají zprávy z druhé strany a mnoho dalších zajímavostí z mé dlouholeté praxe a nekončící výuky v oblasti duchovních věd, kterou mě provází a vyučují moji trpělivý průvodci světla (andělé).

Již je v prodeji i moje kniha příběhů z mé dlouholeté praxe - Propojení mezi světy - duše zemřelých.

Samozřejmě bude i hodně prostoru pro odpovědi na Vaše otázky, které Vás na toto téma zajímají.

Zobrazeno 2148 krát