Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Osobní konzultace on-line

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)
čtvrtek, 30 leden 2020 22:59;

Využijte možnost osobní konzultace, spojení v pohodlí domova a využijte novou nabídku osobní konzultace on-line.
Pro klienty, kteří mě v minulosti už navštívili, nabízím spojení on-line tzv. "dálkové spojení". V čem je výhoda. Maximální pohodlí v pokoji Vašeho domova, žádné cestování, stres a obavy, že uvíznete v dopravní zácpě a konzultaci nestihnete.

Navíc některé osobní záležitosti nepočkají 2 měsíce a potřebujete je řešit v co možná nejkratším čase. Termíny jsou příznivé - týden až 14 dní. Spojení je v mé virtuální kanceláři, kde se uvidíme v naprostém soukromí a můžeme společně řešit cokoliv, mimo spojení s duší zemřelého. Vyzkoušejte a uvidíte. Načtu si Vaši energii tak, jako by jste byli vedle mě. Je to velice jednoduché, domluvíme si den a hodinu a 45 minut jsem tu jen pro Vás a Vaše dotazy.

Návod je krátký a pošlu jej před začátkem osobní on-line konzultace e-mailem, spolu s odkazem na který stačí pouze kliknout. Navíc máte u sebe mobil, takže není problém Vás navigovat, co kde zmáčknout a odkliknout. Každý člověk má rád zaběhnuté věci, které fungují a osobní setkání nelze ničím nahradit, ale občas musíme přijmout změnu. Navíc v chřipkovém období se vyhnete cestování tramvají, autobusem a vlakem. Doma s šálkem dobrého čaje, můžete chytnout maximálně dobrou náladu.

Těším se na shledání

Zdeňka "Enni " Nováčková

Zobrazeno 2428 krát