Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Zdraví – hlubina poznání duše i těla

 

Tento soubor přednášek má 8 dílů a osloví ty, co chtějí vědět, jak zvládnout svoje zdraví. Podrobně rozdělíme celé tělo na 7 dílů, a to jak po stránce fyzické, tak i mentální. Jaká nemoc k jaké části naší mentality patří a co je potřeba přijmout nebo vyřešit, aby tělo nabralo fyzickou sílu i mentální rovnováhu. Proč se k nám vracejí nemoci a co s tím udělat. Jak křehká je naše mentální část a jak těžké a nezbytné je přijmout změnu. Co je nutné pochopit a čeho se potřebujete nutně zbavit. Společně budeme pracovat na sobě tak, aby naše JÁ pochopilo, že se chce opravdu uzdravit a přijmout novou cestu.

V souboru přednášek o zdraví budeme rozebírat i barvy, jak na nás působí. Co jsou čakry a aura. Co nám ukazuje jejich vyzařovaná energická síla. Budeme se bavit i o bylinkách. Proč pro některé lidi je heřmánek lék a u druhého člověka vyvolá alergii. Budu opět probírat i mé poznatky z dlouholeté praxe s klienty. Vysvětlím Vám, jak se naučit přijímat varovné signály těla, když hodlá marodit, a hlavně proč to dělá a jak mu pomoci.

V každém dílu živého vysílání Vás budu provázet i příslušnou zdravotní meditací tak, aby se Vaše tělo mohlo uvolnit a nabrat sílu na ozdravný proces. Meditace pak můžete použít kdykoliv je potřeba. Najdete je postupně i v archívu, ale je potřeba nejprve pochopit, co se děje ve Vašem těle. Jak jsem už psala, vždy je to o přijetí a změně. Vše je v naší mysli, jen musíme chtít. Naše mysl je nekonečný vesmír poznání a dovede věci, o kterých se nám ani nesní. Je potřeba začít pomalu otevírat tyto vnitřní dveře tak, abychom mohli pochopit na jaké bázi fyzické tělo funguje a jak obrovská energie kolem nás je nám k dispozici, abychom byli zdraví a šťastní.

Nic nejde samo a zázračná pilulka neexistuje. Jen dráha energie, kterou máme všichni k dispozici a se kterou se musíme naučit pracovat. To co nevidíme neznamená, že neexistuje. Někdo najde klíč hned, někdo později a někdo nechce. Ale všichni máme stejnou možnost volby. Volby poznání. Srdečně Vás zvu na tento zajímavý pohled souboru přednášek o zdraví.


Počet dílů a témata se mohou měnit, proto pokud nechcete, aby Vám něco uteklo, zaregistrujte se a pravidelně sledujte novinky na našich stránkách.

V horní černé liště na mých www stránkách si vytvoříte registraci (pokud ji již nemáte). Jakmile bude přednáška připravena k vysílání, přijde Vám v předstihu email. Živá přednáška se nakupuje v našem rezervačním systému jako "vstupenka". Z archivu se kupuje v e-shopu jako předplatné, přes Enni body. Enni body slouží jako kredit ke stahování přednášek a meditací v archívu.

 

Těším se na Vás a na vaše otázky Vaše Enni

 

 

Zobrazeno 2410 krát