Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Diskuzní kroužek s Enni

V této rubrice najdete archivní záznamy z Diskuzních kroužků s Enni, které budou zaměřeny na určitou oblast ze života, která Vás nejvíc zajímá.

Všechny diskuzní kroužky probíhají nejprve živým přenosem on-line a pak teprve jsou vloženy sem do této rubriky. Archivní záznamy jsou určeny především těm, kteří se nemohli zúčastnit diskuzního kroužku naživo, ale velmi je zajímá dané diskuzní téma.

Na začátku každého diskuzního kroužku bude úvodní výklad v délce 15 minut, po kterém bude následovat společná diskuze, kdy budu odpovídat na Vaše otázky k danému tématu diskuze.


DISKUZNÍ KROUŽEK S ENNI

Vaše otázky a moje odpovědi

Celý záznam diskuze z 12.6.2019 naleznete níže v archivu


Diskuzní kroužky jsou placený obsah, přístup k nim je pouze pro registrované a přihlášené uživatele s předplaceným kreditem. Před spuštěním záznamu z diskuzního kroužku se musíte PŘIHLÁSIT ke svému účtu tlačítkem Přihlásit k účtu na stránce vlevo nahoře. Kredity zakoupíte v e-Shopu.


Zobrazení každého záznamu je zpoplatněno pěti kredity.

Diskuzní kroužek s Enni 1.6.2019 - téma: Děti

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

První společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Děti

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení. Budu mluvit o křestních jménech, proč jsou důležitá a jak je vybírat, proč dítě utíká z domova, cizí lidé, dítě o samotě, vnímání očima dítěte, duše a jiné entity, neuroza dětí, výběr školy a vše ostatní, na co jste se nestihli zeptat v prvním díle živého vysílání Karmy - osudové cesty.

Diskuzní kroužek s Enni 12.6.2019 - téma: Průvodci světla

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Druhá společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Průvodci světla, energie která nás chrání nebo andělé strážní?

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení. V této dikusní hodince jsme probrali duchovní světy Kapitola č.1 - kde se bere tato energie a proč, jak vytvořit spojení podvědomého vnímání, proč mě můj průvodce nechrání, když potřebuji, na co se mohu svého průvodce ptát a jiné otázky, které nosíte ve své hlavě.

Diskuzní kroužek s Enni 4.10.2019 - téma: Partnerství - Nevěra

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Nevěra. Budeme se zabývat otázkou, zda přijmout nový vztah či nikoliv. Jak se na nevěru díváme my, naše rodina nebo děti a také jak se na to dívá náš průvodce světla.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení.

Diskuzní kroužek s Enni 18.12.2019 - téma: Duch v domě

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Mystická přednáška se společnou diskuzí s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Duch v domě. Vysvětlím, jak se pozná že je duch v bytě nebo domě a následně pak i jak vyčistit tento prostor, aby entita odešla. Vysvětlím také, co jsou to duše zemřelých, duchové a jiné entity.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení.

Diskuzní kroužek s Enni 19.2.2020 - téma: Sny a astrální putování

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma Sny a astrální putováníJsou to zprávy z druhé strany nebo směs našich myšlenek a prožitých situací? Jaký je rozdíl mezi snem a vizí. Co je jen pouhý sen a co důležitý vzkaz.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení.

Diskuzní kroužek s Enni 22.4.2020 - téma: Prokletí a uhranutí

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Společná diskuze s pracovním názvem Diskuzní kroužek s Enni, tentokrát na téma NevěraBudeme mluvit o magii a o tom, co jsou energetické hadice a jak se proti tomu ochránit nebo prokletí zbavit. Kdy to jde a kdy ne.

Dozvíte se spoustu zajímavých informací, o kterých jste možná dosud neměli ani tušení.

Diskuzní kroužek s Enni 10.3.2021 - téma: Bylinky, má láska

Ohodnotit tuto položku
(1 hlasování)

Pokud jste fandové bylinek a alternativních metod uzdravování, zvu Vás na diskuzní kroužek s Enni na téma Bylinky, má láska.

Budeme si povídat nejen o bylinkách, kdy nám mohou pomáhat a kdy ne. Proč někomu pomohou a jiný má na ně alergii. Podíváme se i na záhadné bolesti, nemoci a jejich alternativní způsob uzdravování. Probereme i babské rady na kolik jsou účinné a na kolik je to jen pověra.