Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Vítejte na mých nových stránkách

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
středa, 01 květen 2019 02:00;

Proč jsem obnovila moje stránky.

Moje stránky jsem se rozhodla po několika letech aktualizovat a rozšířit. Lidé se pomalu probouzejí z hlubokého spánku a místo toho, aby byl svět čím dál přívětivější, je v něm čím dál více agrese a beznaděje. Všichni ví, co je špatně, ale nikdo neukazuje cestu jak z toho ven. Rozhodla jsem se, že se to pokusím změnit a ukázat cestu těm, kteří ji hledají.


Zlo nikdy nelze porazit zlem! Zvyšuje se tím jen jeho moc a síla. Dobro je sice pomalejší, ale jak se dá do pohybu, nedá se zastavit.Tím samozřejmě nechci popřít, že na hrubý kabát patří hrubá záplata.

Požadujme odpovědnost a plnění slibů po těch, co slibují. Nenechejme se zastrašit a chraňme přírodu. Jinak bude ve světě plno parazitů, kteří nás mohou zahubit. Zbavit se jich nebude lehké.

Chci na těchto stránkách postupně objasnit některé souvislosti, které na sebe navazují. Vzájemné propojení duchovního i neduchovního světa. Tak, jak na sebe navazuje propojení fyzického a mentálního těla. Jedno bez druhého se neobejde. Jsme teprve na začátku poznání toho, co naše mysl dokáže.

Tak, jak se člověk učí ve škole, tak i já se posouvám v duchovním světě. Moje kroky vedou průvodci světla, kteří stále mají něco nového, co bych se mohla ještě naučit. Tato výuka zřejmě asi nikdy neskončí. Klienti se vracejí ke mě i po několika letech a těch nových mohu přijmout už jen malou část.

Na mých nových stránkách budou živá vysílání po kterých budu odpovídat na Vaše dotazy. Samozdřejmě vždy jen na dané téma, aby jsme se posouvali vpřed a nevraceli k tomu, co jsme již probrali. Na to bude sloužit archiv. Témata budou vždy dopředu daná a pokud budete zaregistrovaní neunikne Vám nic.

Postupně dostanete odpovědi na všechny Vaše vnitřní otázky. Hledám něco nevím co, mám v hlavě otázky a nevím přesně jaké. Hledám odpovědi a nevím kde je najít. Z jedné otázky mám dalších deset. Taky jsem tak začínala, takže vím, co se odehrává ve Vaší hlavě. Přednášky si navíc poslechnete v pohodlí domova, kde se člověk cítí nejlépe a navíc mohu pomoci více lidem.

Jak říkala jedna z mých klientek: "Mě stačí k Vám přijít a poslouchat Váš hlas. Mám pak pocit, že mám křídla a že není problém, který bych nezvládla.." A to teď nabízím všem.

Nejsem zrovna přítel technických vymožeností a musela jsem se hodně přemlouvat, než jsem se do této technické změny pustila. Snad to zvládnu. Mám k dispozici i zemské "anděly", kteří mají neskutečnou trpělivost s mým netechnickým já.

Zobrazeno 5771 krát