Volejte mi: +420 775 281 062 (+420 530 334 303)

Po - Pá 8:00 - 9:00 nebo 20:00 - 21:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Osobní konzultace

Osobní konzultaci si můžete objednat na tel. 775 281 062. Volejte prosím jen mezi 8.00 - 9.00 nebo 20.00 - 21.00.
Osobní konzultace trvá hodinu a můžete se ptát na cokoliv. Konzultace jsou buď osobně, nebo on-line. Většina klientů se chodí ptát na kartu zdraví ( umím si přečíst tělo bez rentgenu) na vhodnou práci, na konstelace - partnerské vztahy, na rodinné vazby, finance, výběr školy a směru pro dítě, na své povolání, ale také na duchovní směry.

 

 


Konzultace na duchovní téma jako, mám nějaké poslání, karma a její vliv na můj život, regrese- minulé životy, karmické čištění, přivtělené duše, přivtělené entity-posedlost, entity v domě, prokletí, setkání s duší zemřelého nebo setkání s průvodcem světla (Vaším ochráncem).

Nic dopředu mě prosím nepište a neříkejte. Nechci, aby mě to ovlivnilo. Při telefonickém objednání uveďte jen svoje jméno a jaký typ konzultace chcete. Ostatní si načtu sama až ke mně přijdete. Na běžnou konzultaci máme hodinu na spojení s duší zemřelého potřebujeme asi hodinu a půl. 

Většinou klienti říkají, že měli nachystanou spoustu napsaných otázek, ale že je ani nepotřebovali. Průvodce světla (strážce Vaší energie) řekne vše, co jste potřebovali vědět. Spojení začíná vzkazem pro Vás. Je to proto, abychom na něco důležitého nepřehlédli. S nikým si nešpitám, ani s průvodcem, ani s duší zemřelého. Vše probíhá jako mimosmyslový překlad. 

Občas se někdo ptá kdo je průvodce světla? Energie co nás chrání ( anděl), nebo vyšší vědomí, které je nekonečnou databankou informací minulých, současných i budoucích životů a dějů? Možná obojí.

Objednací (čekací) doba na osobní konzultaci je asi 5- 10 týdnů. Někdy i déle. Klienti ze skupiny Spřízněné duše mají přednost.

Zobrazeno 4839 krát