Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Kdo jsem

Image
Tuhle práci dělám již "450 let" a i v tomto životě jsem se musela nejprve probudit a poznat, že mě někdo ukazuje cestu.
Je to vyšší vědomí, které je nekonečnou dráhou poznání pro ty co hledají kdo jsme a kam vlastně jdeme.
Je to energie, která je tu pro všechny, kdo se chtějí posunout na své cestě mentálního rozvoje.
Je to nekonečná škola, která nikdy nekončí a každý dojde až tam, kam dojít chce.
Je to svobodná vůle a láska v srdci, která ukazuje směr lidstvu.
Pokračuji na svém duchovním růstu pomalu a začínám vždy tam, kde jsem skončila, když jsem opouštěla tento svět. Zapomeneme jen to, co sami chceme. Ostatní se v nás uchová navěky.

Podle duchovních průvodců
jsem světlo a učitel.
 

V každém minulém životě můj život ukončila inkvizice, proto si nechci v dalším životě vzpomenout, kdo jsem a co tu dělám. I zlo má své posluhovače a pomocníky. Dobré věci nebo myšlenky, když přijdou hodně brzy, bývají nepochopeny. Možná jen proto, že se bojíme být jiní a vybočit z davu.

Trvalo mě poměrně dlouho, než jsem znovu procitla. Moji průvodci světla to neměli se mnou zrovna jednoduché. Všechno jsem si musela několikrát ověřovat a těch otázek. Teď, s odstupem času, se musím usmát sama nad sebou a nad svými pochybami. Vše co potřebujeme máme tak blízko, jen chtít a nebát se. Jedinné co nás svazuje je strach. Strach je pak nástrojem zla a moci.
 
Energie světla mě vede pomalu a trpělivě celý můj život. Jako dítě jsem měla ve všem jasno. Zřejmě jako všechny malé děti do 6 let. Pak začíná fáze zapomínání na základě  tlaku rodiny a okolí. Začínáme být manipulováni. Pak se v určitém okamžiku znovu probouzíme. Ne všichni, jen ti kdo chtějí znát pravdu a posunout se výš ke své podstatě lidství.

V určitý okamžik našeho dospívání vše zapomene, abychom si později mohli vzpomenout. I moji průvodci světla v určitý čas zavřeli bránu duchovního vývoje, abych si mohla prožít svůj lidský život se všemi klady i zápory. Stát nejen pevně nohama na zemi, ale i stát se matkou. Něco jako vysoká škola, kde začínáte už v dětství. Můžete udělat kdykoliv přestávku i na několik let a navázat, až jste zase připraveni se posunout o kousek dál. Nic nezapomenete jen to uzraje, jak dobré víno. I moji průvodci světla se v určitý okamžik vrátili, aby mě připomněli, kdo jsem a jaká je moje cesta.

Kdo jiný nás dovede do cíle lépe, než ten kdo nás miluje bezpodmíněně " náš anděl strážný." V určité chvíli, až dozraje čas, dostaneme odpovědi na všechny důležité otázky. Zapadne to do sebe jako skládanka. Chce to jen odvahu a trpělivost. Možná kdybych nechala vše víc jen plynout, život by byl pro mě jednodušší. Všechno je o svobodě a odpovědnosti, ale ne každý je na to připraven.

Proto na sebe nespěchejte, ať něco důležitého na Vaší duchovní cestě nepřehlédnete. Museli by jste se vrátit na začátek, třeba až do bodu nula a třeba i několikrát. Rozvoj vnitřního ducha se nedá ani koupit ani uplatit, ten musí dozrát v každém z nás.

Určitě si kladete otázku, jestli věřím. Ano věřím v Boha, ale ne církvi.

Tuto stránku jsem vytvořila pro mé Spřízněné duše které mám, a které neustále přibývají. Každý člověk někam patří, do skupiny lidí ze kterými má shodu a nemusí to být zrovna jen jeho rodina. Ostatní příchozí lidé, nahlížeči těchto stránek, které moje slova neosloví, musí hledat někde jinde. Nejsme na stejné lodi a tak to má být.

Každý hledá něco jiného a jinou cestu, abychom se potkali v cíli. Hodně světla na Vaší cestě, ať už jdete kamkoliv.

Zdeňka "Enni" Nováčková

Co o mě říkají

Osoby a fotografie jsou smyšlené, příběhy skutečné...

Nebo naopak?
Pavel Š.
Pavel Š.
Někdo chodí do hospody a já si raději dopřeji konzultaci u Vás!
Kateřina M.
Kateřina M.
Mluvila jsem se svým synem ještě než se narodil. Řekl mě kdy přijde na svět a jak se bude jmenovat. Nemohla jsem tomu uvěřit, dokud se to nestalo. Moc Vás pozdravuji a děkuji.
Hedvika M.
Hedvika M.
Po několika návštěvách u paní Nováčkové už nejsem ta co se jen bojí a nechá si ubližovat. Už jsem našla cestu ze tmy a odešla od tyrana. Moc, moc děkuji.
Marek Z.
Marek Z.
Byl jsem vždy skeptikt a ještě dodnes nechápu, jak pracujete se světlem, ale fakt to zabralo. Díky.
Lukáš C.
Lukáš C.
Nebavila mě práce a nevěděl jsem co dál. Po konzultaci u paní Nováčkové jsem dostal impuls. Přijal jsem ho a mám nový směr a svou firmu, která se rozrůstá a hlavně mě to baví. Díky.
Miluše K.
Miluše K.
Nemohla jsem mít dlouhou dobu dětátko, pak jsem byla u Vás a otěhotněla. Ted nedávno jsem byla zase u Vás a už čekám druhé dětátko. Ještě že nejste muž, těžko bych to doma vysvětlila.
Jana R.
Jana R.
Měla jsem dlouholeté problémy s ledvinou. Od té doby, co jsem byla naposledy u Vás, nemám žádnou bolest. Díky za moc paní Zdeničko.
Dana C.
Dana C.Kartářka
Pracuji s lidmi a hodně věcí jsem neviděla, děkuji za novou cestu, kterou jste mě ukázala.
Karel F.
Karel F.
Pokusil jsem se vzít si život, protože mě volal děda na druhou stranu. Po setkání s duší zemřelého dědy už jsem zase spokojený a štastný. Díky paní Zdeňko.
Kamila P.
Kamila P.
Byla jsem týrána otcem a jeho sektou a neměla sílu odejít. Teď už stojím, díky Vám, na vlastních nohou a mimo jeho dosah.

Tato setkání říkají vše

Eric Pearl

Raymond Moody

Charles Virtue