Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Novoroční poselství 2023

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
pondělí, 02 leden 2023 19:57;

A Ježíš pravil: „Amen, pravím ti, že ještě této noci, dřív než kohout zakokrhá, třikrát mě zapřeš.“

Jako kdyby mluvil dnes. Každý využívá každého. Pokrytectví a lež se rozrostla v obrovskou, nenasytnou chobotnici. Tak proč zachraňovat někoho, kdo se pořád jen veze? Čas ukazuje dvanáct a osudové ručičky splynuly v jeden vykřičník, který říká, že vše nepotřebné a nefunkční zanikne. Matka Země pomalu začne promlouvat silným hlasem a brzy vystaví pánům tvorstva účet.

Každý si své právo na život bude muset umět obhájit sám. Zalézt pod zem stejně nikomu nepomůže. Tak jako peníze, které budou jen bezcennou upomínkou na naši hloupost a oddanost klamavým slibům námi (ne)volených zástupců. Lidé chtějí věřit v dobro, ale proto nemusí stát bosýma nohama uprostřed klubka hadů nebo čekat na vlastní popravu.

Hloupí vládnou světu a ti ještě hloupější jim přitakávají, aby si někdo nevšiml jejich hlouposti a nepotřebnosti. Nejen že se rozpadají státy, ale i lidské vztahy a to je snad nejsmutnější. Řízená společnost naučila lidi využívat druhé jen k osobnímu prospěchu a to se jen tak nezmění. V brzké době přijdou převratné technologie, ale jsme opravdu připraveni řídit umělou inteligenci, nebo jsme už jen schopni předat jí kontrolu nad námi?

Občas je ale něco špatného pro dobrou věc. Doba covidová ukázala, jak lehké je přijít o lidská práva, ale také jak těžké je přijmout osobní odpovědnost. Někteří začali přemýšlet o tom kdo jsme, proč tu jsme a jestli vlastně potřebujeme nepotřebné. Naopak někteří se ještě více vybarvili, aby ještě více upozornili na svoji zbytečnost. Společnost se rozdělila do dvou spirál posledního dění.

Vy, co jste si i za cenu osobních ztrát a občas i ponižování dokázali obhájit svoje lidství a to se netýká jen očkování. Dokázali jste, že umíte myslet a že nejste jen ovce, kterým stačí dát jen nažrat. Naučili jste se říkat NE a začali přemýšlet nejen o vlastní cestě, ale i o souvislostech, které přicházejí. Přijali jste odpovědnost a tím i změnili svoje frekvenční pole na vyšší vibrace. Tím jste definitivně uzavřeli cestu moci a ovládání. Vše podstatné teprve přijde, ale jsem přesvědčena, že už zvládnete vše, co Vás teprve v tomto procesu změn čeká. Berte tohle šílenství jako rozřazovací test, protože svobodnou duši, plnou lásky, odpovědnosti a soucítění nelze zahubit. Její světlo je věčné a to věděl i Ježíš. Proto jeho střípky Božství jsou v každém člověku, který má úctu nejen k sobě, ale i k ostatním.

Zobrazeno 731 krát