Volejte mi: +420 775 281 062  Po - Pá 8:00 - 9:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Novoroční poselství

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
sobota, 28 prosinec 2019 14:15;

Milé spřízněné duše,

pomalu se blíží konec roku a podstatou bytí, jak píší moudré knihy, je přítomný okamžik. Člověk je ale tvor věčně hledající a tak se vždy ohlíží zpět a touží vidět i trochu vpřed.

Rok 2019 byl rokem plným negativních změn a polopravd. Jakási rekapitulace špatných událostí a zkouška toho, co jsou lidé ochotni přijmout a co ne.

Samotná číslovka devět udržela moc svého čísla a tou je klam a šálení (obrácené číslo ďábla). Mnoho lidí nepochopilo, proč lež a nenávist vítězí nad pravdou a láskou. Co se vlastně děje? Je chyba ve mě, nebo v systému který nás řídí? Co myslíte? Otázka nezní kdo, ale proč.

Máme zapomenout na vše co je společné s historií národů a svobodou vlastí vůle, se kterou ruku v ruce jde slovo láska a vděčnost. Prolilo se ještě málo krve a prožili naši předkové málo utrpení, aby mohl člověk sám rozhodovat o svém životě a směru, kterým chce kráčet? Moderní technologie usnadňují lidem život, ale přinášejí pohodlnost. Druhou stranou této blýskavé a lákavé mince je omezení vlastní vůle, osobní svobody a lásky.

Chci teď použít k zamyšlení tři jednoduchá slova. Svoboda, láska a vděčnost.

Pokud budeme usilovat o svobodu mysli, rosteme duchovně výš. Láska potřebuje prostor, ale dává život a dokáže jej naplnit. Vděčnost je opomíjené slovo, ale sklání se nejen k úctě k našim předkům, ale také k Matce Zemi. Pokud si uchováme v paměti i v srdci tyto tři podstatná slova, nemůže lidství zaniknout.

Nemusím snad připomínat, že naše planeta je genetickou zahradou, která nemá ve vesmíru obdoby, a voda že je zvláštní forma energie, která dává této planetě život a nebo také ho může vzít. Je otiskem toho, co se na Zemi děje. Kopíruje myšlenky lidstva. Kvalitní voda má dar uzdravení, váže na sebe a vyplavuje z těla vše, co tam nepatří. Špatná voda je dar smrti.

Člověk by měl najít cestu k vlastními nitru, aby byl schopen pomáhat těm, kteří nemají tak bystrého ducha a děj událostí, které se na nás valí a je neúprosný, někteří lidé prostě nechápou.

Někdo umí pracovat hlavou, někdo rukama. Vždy by měla být na Zemi rovnováha. Selektovat lidi podle toho, jaký mají potenciál růstu, je cesta ztracených duší. Člověk není stroj, aby jel pořád na plný výkon. Potřebuje výdech a nádech k inspiraci, která ho neustále popohání vpřed a dělá tak svět pestřejší a veselejší. Rozmanitost je to, co Zemi a lidstvo udržuje při životě.

Nic neroste do nebe a tak i pýcha a povýšenost některých lidí má svou hranici růstu, pak následuje pád.

Jak říkají průvodci světla: "Dokonalé věci neexistují a dokonalí lidé jsou otravní", nebo jak říká jedno přísloví: "Pokud chceš být moudrý, otevírej raději oči, ne pusu."

Co přinese rok 2020

Je to bod nula a lidstvo má šanci začít nový život, který by měl být prozřením a poznáním podstaty bytí. Důležitá je sounáležitost a spojení roztržených vazeb karmických rodin. Připomínám, že naše karmické rodiny jsou daleko rozsáhlejší, než si myslíme. Stačí jen hledat. Hlavně do nich patří lidé, kteří smýšlejí jako vy a to za tu námahu hledání přece stojí.

Pravda a láska se bude spojovat, tak jako klam a nenávist. Bude velice záležet na tom, jak každý člověk bude ochoten přijmout odpovědnost sám za sebe a za své skutky. Nebude už nikdo a nic, za co se bude možné schovat. Každý se bude muset rozhodnout, na jakou stranu pomyslných zobáčků karmických vah se přidá.

Na závěr chci vyslovit poslední, pro mě podstatnou myšlenku. Naše planeta je voda a my jsme její součástí. Lidské tělo se skládá ze 70% vody a pokud se procento vody v těle sníží na 50%, člověk umírá. Voda dokáže kopírovat, jak dobro tak i zlo. Dokáže čistit a uzdravovat, život dávat nebo brát. Potřebuje jen dvě slova, aby byla životodárnou a těmi slovy jsou láska a vděčnost.

Všem, kteří mě fandíte, přeji, aby jste ve svém srdci nejen v roce 2020 nalezli prostor, který vyplníte láskou a vděčností. Nezapomeňte, že také lidská řeč je dar. Je to vibrace, která dokáže uzdravit tělo i duši.

Proto spolu mluvte a sdílejte.

Vaše Enni

Zobrazeno 860 krát