Volejte mi: +420 530 334 303 (+420 775 281 062)

Po - Pá 15:00 - 16:00 nebo 19:00 - 20:00

 
0
Your shopping cart is empty!

Fanklub Enni - podmínky

Každá nová životní cesta i když není zrovna lehká, nebo se zdá být hodně obtížná, nese sebou vždy změnu. Každá změna však otevírá nové dveře a nové příležitosti.

I když se Vám může zdát ze začátku změna negativní nebo cesta po které kráčíte náročná, na jejím konci může být milé překvapení. Dosáhnete nejen nových poznatků, ale otevíráte nové cesty dalšího osobního růstu a mentální síly. Navíc poznání není také k zahození, může se hodit v příštím rozhodování.

Navíc jsem tu i já, abych Vám mohla ukázat cestu za světlem, pokud se v něčem ztrácíte, nebo pokud potřebujete ukázat směr své cesty. Ti, které jsem již držela za ruce a poznání přijali, ví, že Vás někdo chrání i "tam nahoře" a svítí Vám na cestu láskyplným světlem.

Jak říkají průvodci světla: „Pokud máš lásku a upřímnost v srdci, není nic co bys nezvládl. Ať se rozhodneš jakkoliv, vždy se rozhodneš správně, protože rosteš a stoupáš vždy jen výš."

Pokud mě a mé práci fandíte, staňte se mými fanoušky. Založila jsem pro Vás nový fanklub. Registrace do Fanklubu Enni je vždy na jeden rok. Před koncem Vašeho ročního členství Vám bude zasláno e-mailem upozornění na nutnost obnovení Vašeho členství ve fanklubu nebo se členství automaticky ukončí.

Fanklub Vám přinese množství výhod, především zajímavé slevy na většinu online přednášek a diskuzních kroužků, ale i jiných pořádaných akcí a na vybrané položky v e-shopu.

Klienti se statutem Spřízněné duše se stávají členy Fanklubu Enni automaticky. Nemusí se tedy do klubu registrovat.

Podmínky členství ve Fanklubu Enni:

Fanoušci - roční příspěvek 351 Kč+ DPH (425 Kč). Budete mít slevy na většinu on-line přednášek i akcí, které budu pořádat na internetu. Také na společné výlety nebo i živé akce. Jako moji fanoušci dostanete slevu od 5 do 20% dle typu akce. Slevy neplatí na osobní nebo dálkové konzultace.

Podmínka – registrace na internetových stránkách + souhlas se zasíláním obchodních sdělení z mých stránek www.medium21.cz

Vyhrazuji si právo tyto podmínky průběžně upravovat.

Zobrazeno 2739 krát